شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی از خدمات تخصصی است که در کارتریجستان و با بهره گیری از کارشناسان باتجربه و استفاده از ابزارهای حرفه­ای و پودر و قطعات اورجینال انجام می‌شود. کارتریج اچ پی یکی از نمونه کارتریج‌های پرمصرف در ایران است. شما امروزه در بیشتر شرکت‌ها یا خانه‌ها وارد می‌شوید، حداقل یک دستگاه تک کاره پرینتر اچ پی مشاهده می‌کنید که کارتریج آن‌ها بعد از مدتی نیاز به شارژ دارد. شاید دلیل زیاد بودن تقاضای شارژ کارتریج اچ پی ارزان بودن دستگاه و همچنین نیاز در دسترس بودن پودر و قطعات است.

کارتریج‌های اچ پی ساختارهای ساده‌ای دارند و برای همین شاید خیلی از افراد به استفاده از قطعات و نوع پودر توجهی نکنند و ترجیح می‌دهند که کارتریج خود را برای شارژ به مراکز خدماتی بدهند که از قیمت آن به مراتب ارزان‌تر از بقیه است؛ اما ماهیت برند یا تعداد استفاده در نوع کارتریج هیچ تفاوتی ایجاد نمی‌کند. کارتریج یک دستگاه مصرفی است که وظیفه آن چاپ مطالب کامپیوتر شما روی کاغذ است. اگر کارتریج به درستی نتواند کار کند و شارژ شود، نه تنها کیفیت چاپ مطلب ضعیف خواهد بود، بلکه می‌تواند باعث خرابی خود دستگاه شود.

برای نمونه، کارتریج‌های اچ پی ۱۱۰۲ متوسط دو هزار کاغذ A4 می‌توانند چاپ کنند. وقتی که مقدار پودر به آخر برسد، علاوه بر اینکه کیفیت چاپ ضعیف شده، گاهی دچار پودرریزی می‌شود. پودرهای ریخته شده در استفاده مکرر به داخل دستگاه نفوذ پیدا کرده و در صورتی که سرویس نشوند، باعث خرابی برد و دیگر قطعات می‌شود. برای همین است که کارشناسان و متخصصان تعمیرات دستگاه‌های پرینتر همیشه تأکید می‌کنند تا شارژ کارتریج اچ پی را علاوه بر سر موقع انجام دادن، آن را به یک تعمیرگاه مطمئن بسپارید.

شارژ کارتریج اچ پی با کارتریجستان

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

کارتریجستان با بهره گیری از کارشناسان و متخصصان متخصص و با استفاده از پودر و قطعات اورجینال به دنبال این است تا بتواند بهترین کیفیت در شارژ کارتریج اچ پی به مشتریان خود عرضه کند. متخصصان کارتریجستان چه در خود مجموعه و چه در شرکت شما حضور داشته و شارژ یا تعمیر انواع کارتریج‌های شما به ویژه اچ پی می‌کنند.

خدمات شارژ کارتریج اچ پی با کارتریجستان

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی فقط یکی از خدمات اصل کارتریجستان است. کارتریج از آنجا که دستگاه مصرفی است، قطعات آن مانند روز اول نبوده و گاهی در هنگام شارژ حداقل باید یک قطعه تعویض شود یا حتی نیاز به تعمیر شود. برای همین، کارشناسان ما فقط فعالیت شارژ انجام نمی‌دهند، بلکه ابتدا با توجه به تست پرینت های گرفته شده و بررسی اجمالی دستگاه، در صورت نیاز به رفع آن می‌پردازند. در حالت کلی خدماتی که توسط کارتریجستان در کنار شارژ کارتریج اچ پی عرضه می‌شود، شامل:

 • شارژ انواع کارتریج با برندهای مختلف
 • تعمیر کارتریج
 • تعویض قطعات کارتریج
 • تعمیر پرینتر
 • فروش انواع کارتریج
 • فروش انواع پودر

مزایای شارژ کارتریج اچ پی با کارتریجستان

شارژ کارتریج اچ پی

شارژ کارتریج اچ پی

چیزی که باعث تمایز ما بقیه شده است، مزیت‌هایی است که در خدماتمان عرضه کرده‌ایم. ما فقط به دنبال شارژ یا تعمیر کارتریج نبوده‌ایم. اینکه همه نیاز به این مسئله دارند، شکی نیست؛ اما اینکه بتوان خدماتی با کیفیت به مشتریان عرضه داشت، مهم‌ترین مسئله‌ای است که ما در کارتریجستان به آن توجه زیادی می‌کنیم.

مزیت‌های شارژ کارتریج اچ پی در کارتریجستان شامل:

 • شارژ کارتریج با پودرهای اورجینال
 • به کار بردن قطعات اصلی و اورجینال در هنگام تعویض
 • شارژ کارتریج توسط کارشناس خبره و باتجربه
 • خالی کردن پودر قبلی، تمیز کردن دستگاه و پر کردن مخزن با پودر کاملاً نو
 • تعمیر کارتریج در صورت نیاز
 • تست چندباره کارتریج برای خاطر جمع شدن از کیفیت بالای کار
 • وکیوم کردن کارتریج برای جلوگیری از نفوذ گردوخاک در هنگام انتقال آن به منزل یا محل کار

آیا شارژ کارتریج اچ پی با دیگر دستگاه‌ها متفاوت است؟

از نظر کارکرد بیشتر کارتریج‌ها به یکدیگر شبیه هستند؛ اما از نظر قطعات و پودرهای به کار رفته بین آن‌ها تفاوت‌هایی وجود دارد، به ویژه بین اچ پی و کانن با سامسونگ. پودر و قطعات سامسونگ نسبت به اچ پی و کانن کمتر در دسترس بوده و همچنین گران‌تر هم هستند.

گارانتی شارژ کارتریج اچ پی

از آنجا که کارتریج یک دستگاه مصرفی است، از این رو هیچ شرکتی آن را گارانتی ندارد. تنها ضمانتی که به افراد داده می‌شود، هنگامی است که آن‌ها یک کارتریج جدیدی را خریداری می‌کنند. کارتریج‌های نو و البته اصلی دارای گارانتی تست هستند؛ یعنی فرد وقتی کارتریج را تحویل گرفت و آن را از حالت وکیوم اصلی خود خارج کرد، یک تست پرینت می‌گیرد. اگر کیفیت چاپ مشکلی نداشت که یعنی کارتریج کاملاً سالم است؛ اما اگر مشکلی در کیفیت چاپ کارتریج وجود داشت، دستگاه بدون هیچ مسئله‌ای تعویض خواهد شد.

هزینه شارژ کارتریج اچ پی

هزینه شارژ کارتریج اچ پی بستگی به خدماتی که روی آن انجام می‌شود، بستگی دارد. شارژ کارتریج خود هزینه‌ای مجزا دارد و قطعاتی که برای آن استفاده می‌شود، هزینه‌ای دیگری دارند. در حالت عادی نمی‌توان هزینه دقیقی برای شارژ کارتریج اچ پی تعیین کرد و برای همین به منظور اطلاع از هزینه دقیق با شرکت تماس بگیرید تا کارشناس ما براساس نیاز بتوانند بهترین مشاوره را بدهند.

شارژ کارتریج اچ پی در فروشگاه یا محل

یکی از خدمات کارتریجستان، شارژ کارتریج اچ پی در محل است؛ یعنی با تماس شما، کارشناس به آدرس مورد نظر آمده و کارتریج‌های پرینتر شما را شارژ می‌کند. این نوع خدمات مناسب افراد و شرکت‌هایی است که اول از همه به خیلی به محل تعمیرگاه دور بوده، تعداد کارتریج‌های بسیار زیادی وجود داشته و امکان آوردن همه آن‌ها به تعمیرگاه مقدور نباشد، استفاده از کارتریج زیاد است و نمی‌توان برای یک لحظه از محل دور باشد یا به دلایل مسائل امنیتی، امکان بیرون بردن هیچ دستگاهی به خارج از سازمان وجود ندارد. این مراکز نیاز به شارژ کارتریج اچ پی در محل دارند. برای دریافت این خدمات فقط کافی است تا با شرکت تماس گرفته و درخواست خود را ثبت کنید. البته اگر مشکل فقط شارژ کارتریج hp باشد، به راحتی در محل انجام می‌شود؛ اما اگر نیاز به تعمیر زیاد باشد، دستگاه باید محل تعمیرگاه ارسال شود.

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *