شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

زندگی شهری و مشکلات آن به قدری دست و پا گیر شده است که بسیاری از افراد حتی وقت نمی‌کنند تا برای ۵ دقیقه به داخل خیابان بیایند و از سوپرمارکتی نزدیک محل خود، اقلام مورد نیاز خوراکی بخرند. این مسئله حتی فراتر از این حرف­ها رفته است. بیشتر افراد و شرکت‌ها امروزه ترجیح می‌دهند تا بسیاری از خدمات خود را در محل انجام دهند؛ البته این مسئله بیشتر شامل خدمات تعمیراتی است. خدمات شارژ کارتریج در محل یکی از خدمات اصلی است که امروزه بیشتر شرکت‌های بزرگ و کوچک به ویژه در شهرهای بزرگی مانند تهران به دنبال آن هستند. این خدمات توسط کارتریجستان با بهره گیری از کارشناسان حرفه‌ای و استفاده از پودر و قطعات اورجینال انجام می‌شود.

شارژ کارتریج در محل چیست؟

شارژ کارتریج در محل از خدماتی است که توسط کارشناسان کارتریجستان برای شارژ کارتریج یا تعمیر آن در محل کار می‌شود. بسیاری از شرکت‌ها به دلیل اینکه از محل تعمیرگاه خیلی دور بوده یا اینکه وقت کافی برای آوردن یا تعمیر ندارند و در واقع یک روز نبودن دستگاه باعث تعویق در فرآیند کاری می‌شود، از این رو از خدمات شارژ کارتریج در محل استفاده می‌کنند.

این خدمات به صورت تخصصی توسط کارشناسان کارتریجستان انجام می‌شود، در هنگام تماس شما، کارشناس به آدرس محل شما آمده و پس از بررسی دستگاه، ابتدا به رفع عیب و سپس به شارژ کارتریج می‌پردازد.

شارژ کارتریج در محل مناسب چه افراد یا سازمان‌هایی است؟

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

بعضی از شرکت‌ها و افراد هستند که نمی‌توانند برای یک لحظه هم دستگاه کارتریج خود را از محل دور نگه دارند. این به دلیل نداشتن اعتماد نیست، بلکه کار پرینت آن‌ها به حدی زیاد است که دور بودن یک ساعته کارتریج از دستگاه باعث می‌شود تا خللی در روندکاری به وجود بیاید. البته بعضی از سازمان‌ها هم هستند که از نظر امنیتی که اجازه خروج دستگاه برای آن‌ها وجود ندارد. در حالت کلی، افراد یا شرکت‌هایی که نیاز به شارژ کارتریج در محل شامل موارد زیر است:

 • شرکت یا افرادی که محل کار آن‌ها با شرکت تعمیرگاه فاصله بسیار زیادی دارد.
 • شرکت‌هایی که نبود کارتریج برای یک لحظه باعث ایجاد خللی در روند کار می‌شود.
 • شرکت‌هایی که از نظر امنیتی یا غیره اجازه بیرون بردن کارتریج و دیگر قطعات وجود ندارد.

مزایای شارژ کارتریج در محل با کارتریجستان

کارشناسان کارتریجستان به دنبال این هستند تا چه در محل یا خود تعمیرگاه بهترین خدمات کیفیتی را به مشتریان خود عرضه می‌کنند و برای ما نوع مکان کار اهمیتی ندارد، بلکه هدف جلب رضایت بیشتر مشتریان از خدماتمان است. حتی کارشانشان تعمیرات وقتی به محلی برای تعمیر اعزام می‌شوند، تلاش خود را برای رفع عیب بیشتر می‌کنند تا بدون هیچ مشکلی یا فرستادن دستگاه به محل، کارتریج در سریع‌ترین زمان ممکن شارژ شود.

مزیت‌هایی شارژ کارتریج در محل توسط کارشناسان کارتریجستان شامل موارد زیر است:

 • شارژ کارتریج با پودرهای اورجینال
 • به کار بردن قطعات اصلی و اورجینال در هنگام تعویض
 • شارژ کارتریج توسط کارشناس خبره و باتجربه
 • خالی کردن پودر قبلی، تمیز کردن دستگاه و پر کردن مخزن با پودر کاملاً نو
 • تعمیر کارتریج در صورت نیاز
 • چند بار تست کردن کارتریج برای خاطر جمع شدن از کیفیت بالای کار
 • دادن فاکتوری از خدمات انجام شده همراه با مهر شرکت

دیگر خدمات همراه با شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

شارژ کارتریج در محل

یکی از مزیت‌های همکاری با کارتریجستان این است که فقط شارژ کارتریج را در محل شما انجام نمی‌دهد. کارشناس وقتی برای تعمیر به محل شما می‌آید، ابتدا به بررسی کامل دستگاه شما می‌پردازد و در صورتی که عیب دیگری وجود نداشته باشد، سپس اقدام به شارژ کارتریج شما می‌کند. در حالت کلی خدماتی که همراه با شارژ کارتریج  اچ پی در محل انجام می‌شود، شامل موارد زیر است:

 • شارژ انواع کارتریج با برندهای مختلف
 • تعمیر کارتریج
 • تعویض قطعات کارتریج
 • تعمیر پرینتر
 • فروش انواع کارتریج
 • فروش انواع پودر

آیا واقعاً امکان شارژ کارتریج را در محل وجود دارد؟

اگر واقعاً دستگاه فقط نیاز به شارژ کارتریج اچ پی در محل و تعویض قطعات آن داشته باشد، نه تنها امکان پذیر است، بلکه در سریع‌ترین زمان ممکن است هم انجام می‌شود؛ اما اگر دستگاه مشکلات دیگری هم داشته باشد، برای مثال کارتریج پودرریزی داشته و از این رو پودرها به داخل دستگاه ریخته و این باعث خرابی کارکرد دستگاه شده است. کارشناس تا جایی که ممکن است، به تعمیر دستگاه می‌پردازد؛ اما اگر مشکل خیلی حاد باشد و نیاز به باز کردن خود دستگاه پرینتر هم باشد، در ای صورت، معقولانه‌ترین روش این است که شما اجازه دهید تا پرینتر به تعمیرگاه ارسال شود.

شارژ کارتریج را در محل در واقع برای نمونه‌های دستگاه‌های به صرفه خواهد بود که مشکل زیادی وجود نداشته باشد و بتوان با همان تجهیزات موجود به بهترین و البته سریع‌ترین روش مشکل دستگاه را حل کرد.

هزینه شارژ کارتریج را در محل چقدر است؟

این اولین سؤالی است که افراد در هنگام تماس برای دریافت خدمات شارژ کارتریج را در محل می‌پرسند. در صورتی که آدرس خیلی نزدیک باشد، هیچ گونه هزینه ایاب و ذهابی بابت اعزام کارشناس دریافت نمی‌شود؛ اما اگر شرکت دور باشد، باید هزینه جداگانه‌ای بابت این موضوع پرداخت شود. بقیه هزینه‌ها مطابق با آنچه در شرکت مصوب شده است، پرداخت خواهد شد و هیچ فرقی نخواهد داشت. برای اطلاع از هزینه بهتر است با شرکت تماس بگیرید.

زمان شارژ کارتریج را در محل چقدر طول خواهد کشید؟

بستگی به مشکل دستگاه دارد. اگر کارتریج شما فقط نیاز به شارژ داشته باشد، متوسط یک ساعت طول خواهد کشید؛ اما اگر مشکل دستگاه زیاد باشد و کارشناس باید در کنار شارژ به تعمیر کارتریج هم بپردازد، مسلماً زمان زیادی طول خواهد کشید. این زمان به طور متوسط چند ساعت تا چند روز خواهد بود. البته خیلی به ندرت پیش آمده است تا تعمیر کارتریج یا به ویژه چند روز طول بکشد. اگر چنین باشد که باید دستگاه به تعمیرگاه ارسال شود. البته زمان آمدن کارشناس به شرکت و به ویژه در اوج ترافیک را باید به این مقدار نیز اضافه کنید.

همان‌طور که بیان کردیم، شارژ کارتریج را در محل از خدماتی است که توسط شرکت کارتریجستان با بهترین کارشناس و با استفاده از قطعات اصلی و اورجینال انجام می‌شود.

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *