ده سوالی که قبل از خرید آنلاین کارتریج باید پرسید

ده سوالی که قبل از خرید آنلاین کارتریج باید پرسید

ده سوالی که قبل از خرید آنلاین کارتریج باید پرسید

گاهی رضایتمندی از یک خرید آنلاین به سرعت می تواند تبدیل به لحظات سردرگمی  شود و آن هنگامی است که شما با یک مشکل درباره آن محصول برخورد می کنید. در این باب ما به بسیاری از مشتریان خود که در گذشته  به صورت آنلاین کارتریج جوهر و تونر لیزری خریداری کردند گوش سپردیم و در اینجا چکیده ای از آن را بیان خواهیم کرد:

معضلات و مسائل عموم در خرید اینرنتی کارتریج تونر

 • تونر کارتریج هرگز تحویل داده نمی شود.
 • تحویل تونر کارتریج به تاخیر افتاده است.
 • تونر کارتریج معیوب بوده و یا کیفیت پایینی داشته است.
 • تونر کارتریج به اشتباه تحویل داده شده است.
 • هیچ فرد حاذق و محلی در صورت نیاز به پشتیبانی وجود ندارد.

مقدمه :

حتی سایت آمازون که بسیار معتبر و با عظمت در زمینه کار خویش هست ،اخیرا مقاله ای درباره خریداران معترض خویش نوشته است که برخی از آن ها به اینکه هرگز محصولات خود را دریافت نکردند،شاکی و معترض بودند.همان طور که روشن گشت این کوتاهی از سمت سایت آمازون نبوده است.اما به هر جهت اینگونه مشخص گشت که کمپانی بدون هیچ گونه توجه به خواسته مشتریان ، تنها از آن ها وجه مربوطه را دریافت میکند ،بدون آنکه به خواسته های آنان رسیدگی شود.و این عدم صداقت و مسئولیت پذیری کمپانی را می رساند.

شما هرگز متوجه نمی شوید.

آیا شما تاکنون با این گونه مسائل و مشکلات خرید اینترنتی تونر مواجه شده اید؟ما به تازگی از افزایش مشتریان اینترنتی و خرید آنلاین کارتریج جوهر و تونر لیزری  بسیار راضی هستیم چرا که به نوعی می توان گفت مشتریان به آن منبع اصلی کارتریجستان دست یافته اند و آن را شناخته اند و همچنین سیستمی برای خرید و سفارش آسان و آنلاین این گونه محصولات شناسایی شده است.

مشتریان تجاری ما ،بیان می دارند که خرید های آنلاین از کمپانی ما بسیار آسان است و از این بابت قدردان ما هستند چرا که دیگر در زمینه خرید اینترنتی دغدغه ذهنی ندارند.زیرا محصولات تونر ما دارای گارانتی و کیفیت است و بدون پرداخت هیچ حق الزحمه ای به در خانه ها ارسال می شود.به نظر میرسد اتفاق پیش آمده درست برخلاف تجربیات تلخ گذشته است و دلیل آن هم انتخاب اشتباه مشتریان تونر هست که از وبسایت های محلی آفلاین که تعداد آن ها کم هم نیست ، گاها از وبسایت های معتبر تعدادشان بیشتر است، می باشد.

برای کمک به شما که دچار مشکلاتی برای خرید آنلاین تونر کارتریج نشوید.

یک لیست شامل ۱۰ سوال است که ما به شما پیشنهاد می کنیم قبل از خرید و پرداخت پول بپرسید :

 • چگونه می توانم از کیفیت کارتریج اطمینان یابم ؟
 • اگر طبق آنچه که سفارش دادم یا به عبارت دیگر دستور دادم ، پیش نرود ، چه میشود؟
 • چه اتفاقی می افتد اگر تونر هرگز به دست من نرسد؟
 • آیا کارتریج آی پی قابل پذیرش است؟
 • آیا هزینه های جانبی و پنهانی مانند هزینه حمل و نقل وجود دارد؟
 • ضمانت محصول چگونه و چیست؟
 • پروسه مرجوع شدن و عودت دادن به چه صورت است؟
 • آیا آن ها کارتریج های خالی را بازیافت می کنند؟
 • چه مدت طول میکشد تا محصول تحویل داده شود؟
 • آیا می توان با یک فرد متخصص و حاذق صحبت کرد اگر مشکلی به وجود آید؟

برای هدایت مشتریان و خریداران به سمت یک مسیر درست و پشتیبانی هر چه بهتر و نحوه درست عنوان کردن مشکلات توسط مشتریان در سایت معتبر www.cartridgestan.com کلماتی پیشنهاد شده که بهتر است خریداران برای بیان مشکلات خود از آن استفاده کنند.

   "زمانی که یک  وب کمپانی نتواند به قول ها و وعده های خود عمل کند و در دسترس نباشد ،گاها امکان دارد ، خریداران و مشتریان چون نمی توانند مستقیما با خود کمپانی ارتباط برقرار کنند و مشکل خود را حل کنند ، شخص ثالثی وارد ماجرا شود که از جمله این شخص ثالث می تواند باشد. که مسلما این مساله اصلا به نفع کمپانی نیست چرا که شکایت به شخص ثالث دیگری ارجاع داده شده است و گاها خواستار خسارت گرفتن نیز می باشند."

نحوه چگونگی سفارش تونر شما به شما مرتبط است. ارائه تحویل رایگان و به موقع و بالاترین کیفیت کارتریج جوهر افشان و لیزری چاپگر ما چیزی است که ما انجام می دهیم.

امیدواریم که سوالات عنوان شده به شما در خرید آنلاین بعدی تونر، زمانی که تونر پرینتر به پایان میرسد کمک کند تا با مشکلات آن مواجه نشوید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *